Vánoční večírek ALICE

  • Vánoční večírek ALICE

    • 20 Pro 2023
    • Autor/ka: ALICE UZO

    Místo vánočního večírku jsme se v ALICI rozhodli uspořádat Díkůvzdání. Ještě než začne vánoční shon jsme se setkali, abychom poděkovali našim podporovatelům, našim blízkým a přátelům, ale hlavně sobě, protože všichni jsme ALICE a každý z nás, kdo se rozhodne nezištně postavit za správnou věc si zaslouží poděkování (a také děkujeme za nejlepší veganský kebab na světě restauraci Střecha). ❤️

    Těšíme se na příští rok s vámi všemi i s tombolou.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte