Upřímnou soustrast a podporu

  • Upřímnou soustrast a podporu

    • 22 Pro 2023
    • Autor/ka: ALICE UZO

    ALICE se s nejhlubším zármutkem připojuje ke všem projevům soustrasti obětem, přeživším i pozůstalým tragédie na FF UK. Pro některé z nás je FF UK almou mater, někteří z nás tam stále studují. Všichni cítíme se všemi, kteří to teď potřebují.

    Pokud víte o někom (nebo jím sami jste), kdo si s někým potřebuje promluvit (nemusí být nutně přímo ovlivněn včerejší událostí) a zatím se na něj/ní nedostává na oficiálních call centrech nebo je z různých důvodů nechce využít, nabízíme telefonickou podporu školené krizové interventky a/nebo pastoračního pracovníka z řad ALICE. Stačí nás kontaktovat do zpráv.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte