Prezentace výsledků ALICE na Mezinárodní odborovém setkání

  • Prezentace výsledků ALICE na Mezinárodní odborovém setkání

    • 19 Kvě 2023
    • Autor/ka: ALICE UZO

    Na konci dubna jsme se připojili na mezinárodní odborovou akci ve Varšavě, kde jsme prezentovali výsledky naší odborové práce.

    Chceme touto cestou poděkovat hlavně vám členkám, členům a příznivcům. Jen naší společnou odborovou snahou můžeme měnit naše pracoviště a zasloužit se o důstojné místo k práci!

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte