Karafiátek? Ne děkuji, radši rovnoprávnost

  • Karafiátek? Ne děkuji, radši rovnoprávnost

    • 08 Bře 2023
    • Autor/ka: ALICE UZO

    Dnes slavíme Mezinárodní den žen a jako ostatní inciativy i my se připojujeme, kdy všem ženám přejeme vše nejlepší, ale karafiátek od nás nečekejte. Sice je to krásná květina a určitě si jí zasloužíme, ale více si zasloužíme rovnoprávnost a stejné odměny (a důstojné odměny!).

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte