Jak se máte v přímé péči?

 • Jak se máte v přímé péči?

  • 14 Bře 2024
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Rádi bychom zjistili, jak se máte v přímé péči a co by vám pomohlo, abyste se v práci cítily/i lépe. Zveme vás proto k účasti na naší anketě.

  Vaše účast je klíčová pro to, abychom dokázali lépe argumentovat a zasadit o zlepšení pracovních podmínek v sociálních službách.

  Vyplnění krátké ankety vám zabere nanejvýš 10 minut. Každá vyplněná anketa je pro nás důležitá.

  https://forms.gle/dLGME6pMUuRV1vKi7

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte