Debata o péči a kapitalismu ve 21. století

 • Debata o péči a kapitalismu ve 21. století

  • 26 Bře 2023
  • Autor/ka: ALICE UZO

  V týdnu jsme přijali pozvání na promítání dokumentárního muzikálu Ruthless times - Song of care od Jeden svět / One World

  Po promítání jsme debatovali na téma péče a kapitalismu. Administrativní zátěže na personál v péči. Vysoké požadavky a nedostatečné finanční ohodnocení.

  Děkujeme za pozvání, tato témata je potřeba otevírat a diskutovat o nich, zvláště v takové době.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte