Článek ve zpravodaji Rovné příležitosti

 • Článek ve zpravodaji Rovné příležitosti

  • 04 Bře 2021
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Nezisková organizace Gender Studies vydává online zpravodaj Rovné příležitosti. V březnovém čísle věnovaném genderu a sociální práci vychází mimo jiných skvělých článků i příspěvek našich dvou členek o ALICI a o tom, jak naše odborová organizace zohledňuje aspekt genderu. Děkujeme Gender Studies za poskytnutý prostor a za důležitý a potřebný zpravodaj.

  Článek Sociální služby jako samozřejmá ženská práce? ALICE se zasadí o její docenění! si můžete přečíst zde.

   

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte