Charitativní sbírka v Holešově

 • Charitativní sbírka v Holešově

  • 08 Úno 2024
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Holešovská vánoční charitativní sbírka pro útulek se posunula na leden.

  Podařilo se nám domluvit i spolupráci se zaměstnavatelem, který poskytl vyřazené peřiny, polštáře, povlečení, prostěradla a zaměstnanci dodali další potřebné věci. Vše jsme darovali paní Zdeňce Doleželové, která vede zverimex v Holešově a stará se o nalezené psy a kočky!

  Chceš být součástí? Přihlaš se : https://aliceuzo.cz/cs/account/register/

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte