Alzheimer Home navyšuje mzdy!

 • Alzheimer Home navyšuje mzdy!

  • 18 Říj 2023
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Jako předsedkyně odborové organizace, která sdružuje pracovníky v sociálních službách nemám moc často důvod k radosti.

  Sociální služby jsou dlouhodobě podfinancovaná oblast a všichni víme, že nedostatek zaměstnanců je vážný problém. Každý den vidím několik inzerátů: "přijmeme zdravotní sestry, pracovníky v sociálních službách a sociální pracovníky."
  Bohužel mzdy a platy "pečovatelek" nedosahují ani průměru v České republice.

  O to více oceňuji přístup jednoho z největších poskytovatelů
  sociálních služeb - Alzheimer Home z.ú.

  Všem zaměstnancům ošetřovatelského úseku byla od 1.9.2023 zvýšena mzda o 1500 kč. Věřím, že na plánované schůzce zástupců odborové organizace a zaměstnavatele najdeme řešení dalších problémů, které zaměstnance trápí.
   

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte