Nová kolektivní smlouva CPS

 • Nová kolektivní smlouva CPS

  • 03 Led 2024
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Jak na Nový rok, tak po celý rok!

  Dnešním dnem začíná platit nová kolektivní smlouva v Centru pro seniory v Holešově!

  Díky vytrvalé práci holešovského členstva a Ivaně Šmakalové (vlevo). Centrum pro seniory je příspěvková organizace, kterou zřizuje město Holešov a poskytuje domov pro seniory a domov se zvláštním režimem.

  V kolektivní smlouvě se nám podařilo vyjednat mimo jiné:
  a. navýšení příplatku pro pečovatele/ky za směnnost o 1.000 kč,
  b. navýšení osobního příplatku o 1.000 kč pro zaměstnance v přímé péči v jednosměnném provozu,
  c. 2 dny sick days pro zaměstnance v jednosměnném provozu,
  d. jeden průměrný plat nad rámec zákoníku práce v případě ukončení pracovního poměru pokud je překážka na straně zaměstnavatele

  Chtěli byste i vy měnit své pracoviště? Přidejte se, napište nám nebo vyplňte členskou přihlášku zde: https://aliceuzo.cz/cs/account/register/

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte